"سوالات متداول"

ویدوین چیست؟

"ویدوین" مرجع کاملی از تمامی کدهای تخفیف، پیشنهادهای تخفیف دار و رویدادهایی است که کسب و کارهای آنلاین و یا فروشگاه های اینترنتی در سراسر کشور ارائه میدهند. شما در سایت "ویدوین" از تمامی این تخفیف ها، جشنواره ها، کمپین ها، مسابقات و برنامه ها مطلع شده و به راحتی به آنها دسترسی خواهید داشت.

"ویدوین" تلاش میکند تمامی این فعالیت ها و اخبار را در سریعترین زمان ممکن به شما اطلاع شما دهد.

آیا عضویت در سایت اجباری است؟ مزایای عضویت در سایت ویدوین چیست؟

خیر! عضویت در سایت "ویدوین" اجباری نیست و هر کاربر با ورود به سایت میتواند همه کدهای تخفیف، پیشنهادهای تخفیف و رویدادهای درج شده در سایت را مشاهده کند و از آنها بهره ببرد، هر چند عضویت در سایت ویدوین امکاناتی را در اختیار کاربر قرار میدهد که به شرح زیر میباشند:

  • امکان ذخیره سازی کدهای تخفیف، پیشنهادهای تخفیف و رویداد ها.
  • اعلان نزدیک شدن تاریخ انقضاء های کدهای تخفیف، پیشنهادهای تخفیف و رویداد ها.
  • امکان دنبال کردن کسب و کار مورد علاقه و آگاهی از جدیدترین تخفیف ها و رویداد ها به محض ایجاد.

برای عضویت در سایت کافیست روی دکمه "ورود/عضویت" در بالای صفحه کلیک کنید و با وارد کردن شماره موبایل خود در کمتر از 10 ثانیه عضو سایت "ویدوین" شوید.

آیا استفاده از امکانات و خدمات سایت ویدوین برای من هزینه دارد؟

خیر! کلیه امکانات و خدمات سایت "ویدوین" برای همه کاربران عضو و یا میهمان رایگان می باشد.

کد تخفیف، پیشنهاد تخفیف و رویداد چیست و چه تفاوتی با هم دارند؟

  • کد تخفیف : این کدها که معمولا شرایط استفاده و میزان تخفیف آن از قبل تعیین شده است و معمولا دارای تاریخ انقضای مشخصی نیز می باشند، مبلغی را از هزینه خرید شما کسر خواهند کرد. در اکثر سایت های خرید آنلاین، در مراحل خرید بخشی وجود دارد که می توانید کد تخفیف خود را وارد کرده و در صورت معتبر بودن، تخفیف اعمال خواهد شد. اکثر کدهای تخفیف برای هر کاربر فقط یک بار قابل استفاده می باشد.
  • پیشنهاد تخفیف : در این حالت هیچ نیازی به کد نیست. در واقع تخفیف ها از قبل روی کالا یا خدمات سایت مورد نظر اعمال شده و شما میتوانید با ورود به سایت خرید خود را انجام دهید. این پیشنهادهای تخفیف میتوانند همیشگی و یا دارای تاریخ انقضای مشخص باشند که البته در این بازه زمانی محدودیتی در تعداد دفعات خرید برای هر کاربر وجود ندارد.
  • رویداد : رویدادها شامل همه فعالیت ها و برنامه های جدید کسب و کارها است که به صورت دوره ای در قالب "مسابقه، سرویس جدید، اخبار و اطلاعیه ها و ...." برگزار میکنند. ما در سایت "ویدوین" تمامی این فعالیت ها را تحت عنوان رویداد به شما اطلاع رسانی میکنیم. یک رویداد میتواند مربوط به موضوعی باشد که در نهایت منجر به خرید اینترنتی توسط کاربر هم بشود ولی کدتخفیف یا پیشنهاد تخفیف نباشد.

چگونه می توانم از کد تخفیف ، پیشنهاد تخفیف و یا رویدادهای سایت ویدوین استفاده کنم؟

  • کد تخفیف : کدهای تخفیف در سایت "ویدوین" با برچسب "کد تخفیف" و با رنگ صورتی مشخص شده اند. شما برای مشاهده یک کد تخفیف کافیست روی دکمه "مشاهده" کلیک کنید تا وارد صفحه جزئیات آن شوید. برای استفاده از کد تخفیف کافیست ابتدا با استفاده از دکمه "کپی" آن را کپی کرده و سپس با کلیک روی دکمه "خرید کنید" وارد سایت کسب و کار شده و در مراحل خرید از آن استفاده کنید.
  • پیشنهاد تخفیف : پیشنهادهای تخفیف در سایت "ویدوین" با برچسب "پیشنهاد" و با رنگ بنفش مشخص شده اند. شما برای مشاهده یک پیشنهاد کافیست روی دکمه "مشاهده" کلیک کنید تا وارد صفحه جزئیات آن شوید. برای استفاده از پیشنهاد کافیست روی دکمه "خرید کنید" کلیک کنید تا وارد سایت کسب و کار شده و خرید خود را انجام دهید.
  • رویداد : رویدادها در سایت "ویدوین" با برچسب "رویداد" و با رنگ نارنجی مشخص شده اند. شما برای مشاهده یک رویداد کافیست روی دکمه "مشاهده" کلیک کنید تا وارد صفحه جزئیات آن شوید. برای مشاهده اطلاعات کامل رویداد در سایت کسب و کار کافیست روی دکمه "مشاهده رویداد" کلیک کنید.

از کجا میتوان فهمید مهلت استفاده از تخفیف و رویدادها به پایان رسیده است؟

سایت "ویدوین" برای راحتی کاربران سعی بر این داشته تا همیشه کد ، پیشنهاد و رویداد های فعال و معتبر را در سایت نمایش دهد. اکثر تخفیف و رویدادها دارای تاریخ شروع و تاریخ انقضاء هستند و بازه زمانی اعتبار آنها تعیین شده است.

همچنین زمانیکه مدت اعتبار آنها به اتمام برسد صفحه جزئیات تخفیف و رویدادها به رنگ طوسی در خواهد آمد.

کد تخفیف کار نمی‌کند و یا نا معتبر است!

همه کدهای تخفیف سایت "ویدوین" قبل از ارائه تست شده و صحت اعتبار آنها بررسی میشود. اما متاسفانه چون در بعضی مواقع تاریخ انقضاء آنها از طرف کسب و کار مشخص نمی شود و یا ظرفیت استفاده از آنها محدود است - که البته این شرایط از طرف خود کسب و کارها تعریف میگردد – ممکن است گاها به این مشکل بر بخوریم. برای پیگیری و رفع مشکل ، پیشنهاد میکنیم به طور مستقیم با کسب و کار تماس بگیرید.

چگونه می‌توانم از جدیدترین کدهای تخفیف، پیشنهادهای تخفیف و رویدادها باخبر شوم؟

برای آگاهی از جدیترین تخفیف ها و رویداد ها کافیست در سایت "ویدوین" عضو شوید تا به صورت روزانه به شما اطلاع رسانی شود. شما در قسمت اعلان ها میتوانید همه آنها را مشاهده کنید.

چگونه از کد تخفیف، پیشنهاد تخفیف یا رویداد های کسب و کار مورد علاقه خود مطلع شویم؟

در صورتی که شما کسب و کار مورد علاقه خود را دنبال کرده باشید، جدیدترین تخفیف ها و رویداد های آن کسب و کار به شما اطلاع رسانی خواهد شد. کافیست شما عضو سایت "ویدوین" شده و در قسمت اعلان ها میتوانید همه آنها را مشاهده کنید.

چطور میتوانم یک کد تخفیف، پیشنهاد تخفیف یا رویداد را ذخیره کنم؟

در سایت "ویدوین" امکان "ذخیره کردن" تخفیف ها و رویدادها که با علامت ذخیره کردن در ویدوین مشخص شده، وجود دارد. گزینه های ذخیره شده در حساب کاربری شما، در قسمت "تخفیف های ذخیره شده" قرار خواهند گرفت. توجه داشته باشید که برای ذخیر کردن حتما باید عضو سایت باشید.

چطور میتوانم یک کد تخفیف، پیشنهاد تخفیف یا رویداد را با دیگران به اشتراک بگذارم؟

در سایت "ویدوین" امکان "اشتراک گذاری" تخفیف ها و رویدادها وجود دارد. این دکمه با علامت اشتراک گذاری در ویدوین مشخص شده و با استفاده از یکی از روش های مشخص شده آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای اشتراک گذاری نیازی به عضویت در سایت نیست.

چطور میتوانم کسب و کار مورد علاقه خودم را دنبال کنم؟

در صفحه پروفایل تمامی کسب و کارها و در پایین لوگوی آنها دکمه "دنبال کردن" با علامت مشخص شده است که با کلیک کردن بر آن میتوانید کسب و کار مورد علاقه خود را دنبال کنید. همچنین شما از طریق صفحه جزئیات تخفیف و رویداد نیز این امکان را خوهید داشت. کسب و کارهای دنبال شده در پروفایل کاربری شما، در قسمت "کسب و کارهای دنبال شده" قرار خواهد گرفت. توجه داشته باشید که برای دنبال کردن یک کسب و کار حتما باید عضو سایت "ویدوین" باشید.

چطور میتوانم کسب و کار مورد علاقه خودم را به دوستانم معرفی کنم؟

در صفحه پروفایل تمامی کسب و کارها و در پایین لوگوی آنها دکمه "اشتراک گذاری" با علامت اشتراک گذاری در ویدوین مشخص شده است که با کلیک کردن بر آن میتوانید از یکی از روش های مشخص شده کسب و کار مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. برای این کار نیاز به عضویت در سایت ویدوین نیست.

چگونه می توانم به کسب و کارها امتیاز دهم؟

در صفحه پروفایل تمامی کسب و کارها و در پایین لوگوی آنها دکمه "امتیاز دهید" قرار دارد که با کلیک بر آن میتوانید به کسب و کار مورد نظر خود امتیاز دهید. برای این کار نیاز به عضویت در سایت ویدوین نیست.

چگونه میتوانم تخفیف یا کسب و کار مورد نظر خود را در سایت ویدوین پیدا کنم؟

شما میتوانید از طریق منو "فروشگاه ها" و یا "دسته بندی ها" به لیست همه کسب و کارها دسترسی داشته باشید. همچنین با استفاده از کادر جستجوی بالای صفحه میتوانید هر آنچه مد نظر دارید را تایپ کرده و جستجو کنید.

در صورتی که سایت یا تخفیف مورد نظرم را پیدا نکردم چه کنم؟

از آنجایی که سایت "ویدوین" به تازگی شروع به فعالیت کرده است، این امکان وجود دارد که سایت یا تخفیف مورد نظر شما هنوز در پایگاه داده ما ثبت نشده باشد، در صورت وقوع چنین مواردی کمال تشکر را از شما خواهیم داشت اگر از طریق ایمیل پشتیبانی در بخش تماس با ما، سایت یا تخفیف مورد نظر خود را به ما معرفی کنید تا در سریع ترین زمان آن را به پایگاه داده خود اضافه کنیم.

چطور میتوانم ویدوین را به دوستانم معرفی کنم؟

شما میتوانید در پروفایل کاربری خود به قسمت "معرفی به دوستان" وارد شده و با استفاده از یکی از روشهای مشخص شده، سایت "ویدوین" را به دوستان خود معرفی کنید.