به سون لرن امتیاز دهید

سون‌ لرن، برگزارکننده دوره‌های آموزشی آنلاین برنامه نویسی و طراحی وب و علم داده، با ۱۳ سال سابقه، از شروع یادگیری تا استخدام در بازار کار در کنار دانشجو است

مجموعه سون‌ لرن با ۱۳ سال سابقه، دوره‌های آموزشی آنلاین برنامه‌نویسی و طراحی وب و علم داده برگزار می‌کند. هدف اصلی سون‌ لرن این است که با همراهی اساتید مجرب، از شروع یادگیری تا استخدام در بازار کار فناوری در کنار دانشجو باشد. ویژگی‌های دوره‌های سون‌‌ لرن به شرح زیر است:
آموزش چند وجهی و مهارت محور:
تمامی مباحث آموزشی سون‌ لرن به صورت چند وجهی و مهارت محور است. در طول دوره و با توجه به میزان پیچیدگی هر مبحث آموزشی، وبینار و تمرین‌ و آزمون و پروژه‌های مختلفی برای دانشجو در نظر گرفته شده است تا یادگیری خود را تکمیل کند.

انجمن پرسش و پاسخ:
پس از ورود به دوره امکان پرسش و پاسخ و رفع اشکال اختصاصى در پلتفرم آکادمی براى دانشجو فراهم است. دانشجو می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز سوالات خود را مطرح کند و اساتید یا منتورهای دوره در سریع‌ترین زمان ممکن به دانشجو پاسخ خواهند داد.ا

رزیابی فنی و رتبه‌بندی:
سون‌ لرن در انتهای دوره از دانشجو ارزیابی فنی به عمل می‌آورد تا دانشجو از میزان یادگیری خود مطلع شود.

یکسال پشتیبانی پس از خرید:
تمامی دوره‌های آموزشی سون‌ لرن از ابتدا تا یکسال پس از ثبت‌نام، پشتیبانی رایگان دارد. همچنین سون‌ لرن تا ۱ ماه پس از استخدام دانشجو را همراهی خواهد کرد تا با خیال راحت و دلگرمی بر جایگاه شغلی که شایسته اوست تکیه بزند.

ضمانت بازگشت وجه:
اگر پس از خرید دوره‌ها، به هر دلیلی از شرکت در آن منصرف شدید تا یک ماه پس از خرید امکان انصراف و بازگشت کامل وجه برای دانشجو در نظر گرفته شده است.

معرفی دانشجویان برتر به بازار کار:
هرساله شرکت‌های معتبری از سراسر ایران اقدام به جذب نیرو در حوزه تکنولوژی می‌کنند و بسیاری از این مجموعه‌ها از سون‌ لرن درخواست معرفی نیروی متخصص دارند. در این شرایط سون‌ لرن خود را موظف می‌داند تا افراد برتر هر دوره را اعتبارسنجی کرده و به شرکت‌های متقاضی جهت استخدام معرفی کند.

دسترسی دائمی به محتوای دوره‌ها:
محتوای دوره‌ها همیشه در اختیار دانشجوست و لازم نیست نگران منقضی شدن آن و یا از بین رفتن پروفایل کاربری خود باشد چرا که بدون محدودیت زمانی و مکانی به آن دسترسی دارند.

تخفیف های مرتبط