به تیمکار امتیاز دهید

تیمکار، خدمات تخصصی کارواش سیار

آتیه گستران زندگی ( تیمکار ) سرویس آنلاین شستشوی اتومبیل است!

در جهان امروز ذائقه ها برای خدمات تغییر کرده ، اغلب تمایل دارند با استفاده از ابزار های هوشمند مانند تلفن همراه و با اتصال به اینترنت دسترسی آسان تری به جاذبه ها ، امکانات و خدمات پیدا کنند تا بتوانند در وقت و زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند

باتوجه به شرایط فعلی کارواش‌های در سطح شهر و استفاده از مواد‌های شوینده بی‌کیفیت و غیراستاندارد و هدر رفت آب بسیار زیاد ، تیمکار کارواش آنلاین‌ ایران میباشد که با استفاده از مواد شوینده درجه۱ و دستمال‌های نانو و آنتی باکتریال خدمات شستشو خودرو را به مشتریان میدهد . شما میتوانید بدون تلف شدن وقتتان ، هدر رفت سوختتان ، عدم ایجاد ترافیک و آلوده نشدن هوا در محل کار یا منزل خود شاهد شستشوی خودرو خود باشید

خدمات تخصصی کارواش سیار تیمکار عبارتند از شستشو و نظافت خودرو ، موتورشویی ، محافظ نانو مبلمان ، محافظ نانو رینگ ، محافظ نانو شیشه ، محافظ نانو بدنه ، واکس و پولیش حرفه ای بدنه خودرو . تیمکار شاید جز اولین ها در بحث تخصصی خودرو نباشد ولی به جرات جز بهترین ها در زمینه خدمات تخصصی خودرو است .

دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست کارواش هستید؟ با اپلیکیشن تیمکارشما فقط کافیست مکان، سرویس، مدل خودرو و زمان مورد نظر را مشخص کرده و درخواست تیمکار دهید تا در زمان تعیین شده نیروی های تیمکار به محل مورد نظر شما بیایند. به وسیله پرداخت آنلاین و اعتباری دیگر نیازی به پول نقد نیست و شما به راحتی می‌توانید هزینه کارواش خود را از طریق کارت اعتباری و افزایش اعتبار حساب کاربری خود پرداخت کنید.

ما در تیمکار با پشتیبانی ۲۴ ساعته به صورت تیکت در پنل، حتی در روزهای تعطیل هم شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در حال حاضر تیمکار در شهر تهران فعال است.

نکات خرید از تیمکار

  • سرویس های دوره ای خودرو

  • خدمات در محل

  • امکان پرداخت بصورت آنلاین و نقدی

  • دسترسی از طریق وب اپ ، اندروید و آی او اس

تخفیف های مرتبط