به اندروید سورس امتیاز دهید

اندروید سورس، بزرگترین و معتبرترین مارکت پِلیس سورس کدهای اندروید در ایران

اندروید سورس یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات دیجیتال در زمینه اندروید (Digital Goods) می باشد که شما میتوانید هرچیزی که به صورت دیجیتال میخواهید خرید کنید مثل سورس کدهای اندروید و … را از آن تهیه نمائید.

اندروید سورس با الگو برداری از نمونه خارجی خود Codecanyon راه اندازی شده است. هدف از راه اندازی این مارکت پلیس، ایجاد یک بازار بزرگ برای طراحان و برنامه نویسان اندروید بوده و روند فعالیت به گونه ای است که متخصصان (مثلا یک برنامه نویس اندروید) محصول خود را آماده مینمایند(مثلا سورس اپلیکیشن فروشگاهی) و عرضه میکنند. کارمندان اندروید سورس با هماهنگی با شخص و یا شرکت مربوطه بر روی محصول متخصصان قیمت گذاری میکنند و خریدار ها نیز بر اساس نیاز خود، محصولات را خریداری میکنند.

قیمت برآورد شده به مراتب پایین تر از حالت طراحی اختصاصی می باشد که این به نفع خریدار است . در فروش تعداد بالا به نفع فروشنده نیز می باشد، چون یک بار محصول خود را عرضع کرده و بارها فروخته است.

یک مزیت دیگر در روند اندروید سورس این است که محتوا (که قسمت اصلی هر وبسایت است) توسط فروشندگان تولید میشود و بازدیدکننده نیز از طرف همین فروشنده ها به سمت محصولاتشان هدایت میشود. پس محتوا و خریدار هر دو از سمت تولید کننده محصول به سمت اندروید سورس هدایت میگردد و این یعنی یک سایت با چرخه خودکار.

نکات خرید از اندروید سورس

  • محصولات اورجینال

  • گارانتی کیفیت

  • تضمین عودت وجه

  • نصب و راه اندازی آسان

  • آپدیت و پشتیبانی رایگان

تخفیف های مرتبط