به آسان ثبت امتیاز دهید

آسان ثبت، سامانه آنلاین ارائه خدمات ثبتی و حقوقی

سایت اینترنتی ثبت آنلاین آسان ثبت یکی از سایت های ثبت شرکت ها میباشد که کلیه‌ی خدمات ثبتی اعم از ثبت شرکت آنلاین ، ثبت برند - لوگو آنلاین ، انحلال شرکت آنلاین ، ثبت طرح صنعتی آنلاین و تغییرات شرکت آنلاین را در اسرع وقت انجام می‌دهد و به دلیل آنلاین بودن خدمات هیچگونه محدودیتی در ارائه خدمات در سایر شهرهای ایران ندارد. ولی در فاز اول به ارائه‌ی خدمات ثبتی در شهر تهران ، قم ، اراک، کرج، سمنان، قزوین و تمام شهرستانهای استان تهران می‌پردازد و در فاز بعدی تمام ایران را تحت پوشش خدمات آنلاین ثبت خود قرار می‌دهد. شما می‌توانید بدون نیاز به جلسات حضوری با مدیران قرارداد دفاتر ثبتی (که معمولا منجر به افزایش چند برابری مبلغ و عقد قرارداد در مورد آیتم هایی می شود که به آنها نیاز ندارید) ، تمام کارهای ثبت خود را به سامانه آسان ثبت بسپارید و نتیجه را در مدت زمان معینی دریافت نمایید.

از طریق آسان ثبت در هر زمان و از هر مکان روند پیشرفت کار ثبت محول شده‌ی خود را ببینید و هر گونه ابهام یا سوالی را به صورت چت آنلاین یا ارسال پیام برای کارشناسان سامانه و یا تماس تلفنی با مرکز خدمات مشتریان آسان ثبت مطرح کنید و در اولین فرصت پاسخ مناسب خود را دریافت نمایید. مهمتر از همه آنکه در استفاده از خدمات آنلاین آسان ثبت نیازمند هیچگونه اطلاعات حقوقی و تخصصی در مورد کار مد نظر خود نمی باشید و تمام نکات فنی و تخصصی و ظرایف حقوقی در سامانه لحاظ شده است و علاوه بر آن کارشناسان و وکلای آسان ثبت از آغاز تا پایان کار شما را همراهی خواهند نمود.

خدمات تخصصی آسان ثبت شامل ثبت شرکت ، ثبت برند ، انحلال شرکت ، ثبت طرح صنعتی ، رتبه بندی شرکتها و تغییرات شرکت در تهران و سایر شهرهای ایران به صورت اینترنتی یا آنلاین می باشد و همچنین امکان مشاوره برای انجام خدمات ثبتی و حقوقی را با تمام کارشناسان با تجربه آسان ثبت قبل از انجام هرکاری خواهید داشت. دفتر مرکزی آسان ثبت واقع در تهران می باشد ولی به دلیل آنلاین بودن خدمات ، آسان ثبت دایره مشتریان خود را در سراسر ایران ترسیم کرده است.

نکات خرید از آسان ثبت

  • قیمت بسیار مناسب

  • آنلاین و بدون مراجعه

  • دانستنی های خاص ثبتی

  • سرویس در سراسر ایران

  • همراهی از آغاز تا پایان

  • 7 روز تضمین برگشت پرداخت

تخفیف های مرتبط