به کاموا امتیاز دهید

کاموا، سایت ساز و فروشگاه ساز در کمترین زمان

داستان کاموا از یک چهارشنبه در همفکر شروع شد. در عصر یک چهارشنبه زیبای تابستانی مصطفی لامعی و هادی فرنود در حال برگشتن به خانه از برنامه همفکر بودن. مصطفی اونجا ایده یک سایت ساز به هادی گفت. از آنجایی که مصطفی به عنوان یک متخصص مارکتینگ بارها به این ابزار نیاز داشته، هردو به این نتیجه رسیدند که بازار نیاز به همچین ابزاری دارد. حالا نوبت این بود که تیم از نظر فنی و طراحی هم کامل بشه.

هادی، مصطفی و وحید تقی‌زاده از منتورهای استارتاپ ویکند زنجان بودند. آشنایی آنها از قبل باعث شد که در چند دیدار بعد از ایده اولیه این گروه شکل بگیره وحید تنها کسی بود که مثل خودشون فکر میکرد و از لحاظ فنی در سطح قابل توجهی بود. از قرار دوم وحید هم از ایده کاموا خوشش اومد. بعد از مدتی تحقیقات بر روی این ایده و دو ایده دیگر به این نتیجه رسیدند که یک نسخه اولیه (MVP) از کاموا - که در اون زمان هم اسمی براش نداشتیم- بزنیم.

وحید شروع کرد به پیاده سازی کردن و به دلیل سخت بودن پروژه از لحاظ فنی چندباری پروژه تا شکست خوردن پیش رفت تا اینکه یک روز وحید با دست پر به همفکر که در آواتک برگزار شده بود آمد و به هادی نسخه اولیه را که بعد از یک ماه تهیه شده بود نشان داد و از آنجا بود که کاموا خیلی جدی تر جلو رفت.

بعد از مدتی مصطفی به علت مشغله زیاد از تیم ما جدا شد ولی همیشه ما رو حمایت کرده.

نکات خرید از کاموا

  • زیبا، ساده و سریع

  • پشتیبانی بی نظیر

  • قالب های متنوع

  • فروشگاه ساز

  • شخصی سازی

تخفیف های مرتبط