به چرم نگار امتیاز دهید

چرم نگار، تلفیقی از هنر ایرانی و صنعت چرم

چرم نگار در سال ۱۳۷۱ با مدیریت قادر فتاحی در زمینه تولید صنایع دستی و نقاشی روی چرم شروع به کار کرد و در سال ۱۳۷۵ با توجه به نیاز بازار انواع کیف های زنانه و مردانه چرم طبیعی را با طراحی اصیل ایرانی به محصولات خود افزود.

در سال ۱۳۸۹ با انتقال خط تولید به شهر خلخال و احداث کارخانه ای به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع شامل ۴ بخش تولیدی کتب نفیس، کیف، محصولات جوبی و دکوراتیو و هدایای تبلیغاتی توانست محصولاتی با تنوع بیشتر و کیفیت بهتر به بازار عرضه نماید با این هدف که تولیدات داخلی را جایگزین اجناس وارداتی کرده و بتوانیم به عنوان ارزنده ترین تولیدات چرمی انها را به اقصی نقاط دنیا صادر نماییم.

چرم نگار بیش از ۵۰ نمایندگی فعال در سراسر ایران و ۲ نمایندگی در استرالیا و انگلستان و هم چنین سابقه صادرات به کشور هایی چون آلمان، آذربایجان، آمریکا، ترکمنستان، امارات، استرالیا و انگلستان را در رزومه ی کاری خود دارد.

وجود تنوع و ایجاد طرحهای ابتکاری و خلاقانه نظیر تابلو، جعبه وکتب نفیس آمیخته با مس (که به عنوان یک اثر هنری با شماره ۳۸۹۰ به نام مدیریت مجموعه به ثبت رسیده است و تولید آن انحصاری می باشد) می تواند راز ماندگاری چرم نگار باشد.

تخفیف های مرتبط