به دیدنگار امتیاز دهید

فروش اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی و فیلمبرداری

مجموعه دیدنگار در سال 1389 با رویکرد حضور در بازار دوربین عکاسی و فیلمبرداری تأسیس شد. از آغاز تأسیس به مرور بخش های زیر به این مجموعه اضافه شد و اکنون افتخار ما این است که قابلیت ارایه مجموعه ای کامل از خدمات را به عکاسان عزیز خواهیم داشت:

1-فروشگاه دیدنگار: در فروشگاه دیدنگار انواع دوربین عکاسی و فیلمبرداری ، تجهیزات و لوازم عکاسی ، تجهیزات آتلیه و لوازم نورپردازی با شرایط نقد و اقساط و با قیمت رقابتی و مناسب در اختیار مشتریان قرار داده می شود.

2- آکادمی عکاسی دیدنگار: آموزشگاه عکاسی دیدنگار برای پوشش نیاز عکاسان و علاقمندان در زمینه آموزشهای تخصصی عکاسی و فیلمبرداری بصورت آنلاین و حضوری فعالیت می کند. آموزشگاه دیدنگار دارای یک آتلیه کاملاً تخصصی است و برای هنرجویان دیدنگار کاملاً مجانی است.

3-تعمیرگاه تخصصی دوربین: تعمیرگاه تخصصی دوربین و تجهیزات جانبی با شعار ارائه خدمات فنی و ارزان تأسیس و در حال ارایه خدمات به مشتریان است. دریافت و ارسال کالاهای تعمیری برای مشتریان کاملاً رایگان است.

4- مجله دیدنگار: مجله علمی-آموزشی دیدنگار با هدف ارایه به روز ترین و کاربردی ترین مقالات علمی دنیا فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون بیش از 300 مقاله علمی روز را تألیف یا ترجمه کرده است.

از جمله خدمات دیگر دیدنگار می توان به ارایه کارت بیمه طلایی دیدنگار برای خرید دوربین و ارایه آموزش رایگان به خریداران دوربین و تجهیزات جانبی اشاره کرد.

امیدواریم به دور از هر گونه شعارزدگی و مبتنی بر رویکردهای نوین رضایت مشتری و نیز بر اساس منطق عقلانی بازاریابی و فروش بتوانیم خریدی لذت بخش را برای مشتریانمان فراهم کنیم.

نکات خرید از دیدنگار

  • ارسال رایگان

  • 5 روز ضمانت بازگشت

  • تضمین اصالت کالا

  • تضمین قیمت

  • پرداخت در محل

تخفیف های مرتبط