به هایلند بیوتی امتیاز دهید

هایلند بیوتی، اولین فروشگاه خرده فروشی تخصصی

هایلند بیوتی به عنوان اولین فروشگاه خرده فروشی تخصصی با فضای فروشگاهی “Open-Sell” فعالیت خود را آغاز نمود. تا پیش از آن تعریف خرید محصولات آرایشی، بهداشتی و عطری برای ایرانیان به گونه ای دیگر بود؛ تا پیش از آن خریدار ایرانی در زمان انتخاب کالا دسترسی مستقیم به محصولات آرایشی و بهداشتی نداشت و امکان امتحان کردن و انتخاب آسان کالای مورد نظر پیش از خرید، مهیا نبود. هایلند بیوتی با نگاهی به نمونه های مشابه موفق در سراسر دنیا و نیز تلفیق فرهنگ دیگر جوامع با فرهنگ غنی ایرانی، با هدف ایجاد تجربه برتر و خرید لذتبخش، فعالیت خود را آغاز کرد.
یکی از مهمترین دغدغه های هایلند بیوتی، ارائه بهترین خدمات در زمان خرید و پس از آن، به مشتریان میباشد از این رو تهیه و ارائه کالای اصل و دارای تأیید وزارت بهداشت جزوی از الزامات هایلند بیوتی است. فروشگاه هایلند از همان بدو تاسیس، دارای کادری مجرب و همگام با دانش روز جهت ارائه بهترین اطلاعات به مشتریان بوده است. مشاورین هایلند بیوتی با حضور در کلاس های آموزشی، همواره در حال یادگیری و به روز رسانی اطلاعات خود می باشند.
اولین وبسایت هایلند در سال ۱۳۸۸ به صورت رسمی شروع به کار کرد و همواره جزو سایت های پر مخاطب و مرجع در زمینه آرایشی، بهداشتی و عطری بوده است. وبسایت جدید هایلند بیوتی در راستای ارائه خدمات بیشتر به هموطنان عزیز، فروش اینترنتی را نیز به مجموعه فعالیت های خود افزوده است.

تخفیف های مرتبط