به هومینگ امتیاز دهید

هومینگ، خرید، فروش، رهن، اجاره و خدمات خانه

سایت و اپلیکیشن هومینگ به عنوان یک بانک املاک آنلاین، در مراحل خرید و فروش خانه یا حتی اجاره مغازه و واحدهای تجاری و صنعتی، در تمامی مراحل همراهتان خواهد بود.

با ثبت اطلاعات کامل ملک مورد نظرتان در سایت هومینگ و قرار دادن عکس‌های آن می‌توانید آن را به هزاران ملک ثبت شده در این پلتفرم اضافه کنید و به سرعت و بدون اتلاف وقت خریدار واقعی ملک خود را پیدا کنید. یا اگر به دنبال خرید یا اجاره خانه هستید، با انتخاب شهر خود از میان شهرهایی چون تهران، مشهد، تبریز، شیراز، کرج، قم و ... و اضافه کردن محله‌مورد نظرتان در میان تمام محله‌های حاضر ملک دلخوهتان را انتخاب کنید. علاوه بر این می‌توانیید با فیلتر کردن اولویت‌های مورد نظرتان مانند تعداد اتاق، متراژ، سن بنا و ... جست‌وجویتان را پیشرفته‎تر کنید و نتایج بهتری بگیرید. همچنین می‌توانید برا اساس دارا بودن امکاناتی چون پارکینگ، انباری، آسانسور، بالکن و ... و حتی مبلغ قابل پرداختتان، خانه مورد پسندتان را در میان تمام ملک‌هایی که در سایت و اپلیکیشن هومینگ قرا دارند، پیدا کنید.

علاوه بر امکان رایگان ثبت ملک و قراردادن فیلترهای مهم برای انتخاب مطمئن‌تر، در زمان ثبت ملک می‌توانید از امکان عکاسی 360 درجه که توسط عکاسان حرفه‌ای تیم هومینگ به صورت رایگان انجام می‌شود، استفاده کنید. این نوع عکاسی برای نشان دادن همه زوایای خانه بسیار به کمک‌تان می‌آید و امکان بازدید مجازی را به کاربران می‌دهد. همچنین برای کسانی که به دنبال خرید یا اجاره خانه هستند، این امکان را می‌دهد که بدون اتلاف‌وقت خودشان و مالک و برای پرهیز از هزینه‌ی اضافی و رفت‌وآمدهای بی‌نتیجه، با امکان بازدید مجازی، تصمیم نهایی خود را بگیرند.

هومینگ با دسته‌بندی‌های متنوع خود شما را در راه فروش خانه، اجاره آپارتمان، فروش ویلا، خرید آپارتمان، اجاره خانه، فروش مغازه، اجاره سوئیت، فروش زمین، فروش آپارتمان، اجاره آپارتمان تا 40 متر و هرنوع خرید، فروش و رهن و اجاره ملک یاری می‌رساند. علاوه بر این‌، با نگاهی به سایت هومینگ و با انتخاب شهر مورد نظرتان، می‌تواند از قیمت املاک آگاه شوید و برای سرمایه‌گذاری برنامه‌ریزی کنید. از دسته‎بندی‌های پرطرفدار سایت هومینگ می‌توان به فروش آپارتمان در تهران، خرید خانه در تهران، خرید و فروش خانه در کرمان، خانه فروشی در تهران، رهن کامل آپارتمان در تهران، خرید خانه در رشت، خرید آپارتمان در کرج، خرید آپارتمان در عظیمیه کرج، خرید آپارتمان در گوهردشت کرج، خرید آپارتمان در شیراز، اجاره سوییت در کیش، اجاره ویلا در کیش، خرید خانه در اصفهان، خرید آپارتمان در اصفهان و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

نکات خرید از هومینگ

  • ثبت آسان و رایگان ملک

  • اطلاعات کامل امکلاک و جست‌وجو بر اساس نیازمندی

تخفیف های مرتبط