به ایران بازار امتیاز دهید

ایران بازار، خرید کالا از دل بازار

(شرکت پرسیا تجارت بازار ایرانیان) یک شرکت بازاریابی اینترنتی است که بستر فروش کالا و خدمات را برای فروشندگان در سراسر ایران فراهم می نماید.

با استعانت از خدای متعال، به واسطه تیم حرفه ای ایران بازار بستری مناسب و کارا جهت داد و ستد منطبق بر قوانین کسب و کار جمهوری اسلامی ایران فراهم گردید.
تمامی امکانات زیرساخت و بستر فراهم شده توسط ایران بازار منطبق بر اصول فنی روز دنیا می باشد که تمامی آنها بوسیله نیروهای جوان و متخصص داخلی طراحی و اجرا شده است. وب سایت ایران بازار پیوسته در حال ارتقا و توسعه می باشد.
دارندگان کالا و خدمات دارای مجوز فروش در صنف خود، می توانند با ثبت نام در بخش فروشندگان وب سایت iranBazar.com درخواست خود را برای همکاری با ایران بازار ثبت نمایند.

تیم ارتباط با تامین کننده ایران بازار پس از بررسی درخواست و اطمینان از صحت مشخصات و مجوز کسب و کار فروشنده عضویت را تایید می نماید.
ایران بازار آموزشهای لازم جهت ثبت کالا و خدمات را به فروشنده ارایه می نماید.
تهیه تصاویر کالا و ویرایش آن منطبق بر استانداردهای وب سایت، همچنین تولید محتوا تا اطلاع ثانوی به عهده ایران بازار می باشد.
تیم توسعه ایران بازار تمامی همت خود را برای جلب رضایت دارندگان کالا، خدمات و مشتریان به کار می گمارد، لذا برای تحقق آرزوهایمان از تمامی شما عزیزان خواهشمندیم با ما همراه و نظرات، تجربیات و انتقادات خود را به ما منتقل نمایید.

تخفیف های مرتبط