به منظوم امتیاز دهید

منظوم، مرجع سینما، تلویزیون، بازیگران و هنرمندان ایران

منظوم مرجع سینما و تلویزیون شامل بیوگرافی بازیگران، عکس، تیزر، ویدئو، حواشی، خلاصه داستان، لیست عوامل، اخبار و نقد فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی است.

منظوم بستری است برای همه‌ی مخاطبان سینما و تلویزیون تا در میان محصولات مورد علاقه‌ خود گشت و گذار کنند، با دیگران تبادل نظر کنند، دیدگاه منتقدان را بدانند و از اخبار جدید مطلع شوند! ما در منظوم تلاش می‌کنیم تمام نیازهای سینمایی و تلویزیونی شما را شناسایی کنیم و راهی برای پاسخگویی به آ‌ن‌ها پیدا کنیم. در واقع، منظوم منظومه‌ای است منظم، از هرآنچه در حوزه‌ی سینما و تلویزیون به آن نیاز دارید.

در منظوم نگاه ما فقط به گذشته نیست. اهداف ما در منظوم، به یک دایرة‌المعارف آنلاین محدود نمی‌شود. نگاه ما به امروز و آینده است. به همین دلیل تولیدات روز سینمایی و تلویزیونی برای ما از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. سعی می‌کنیم تمام آن‌چه شما برای انتخاب درست یک فیلم، سریال یا برنامه‌ی جدید نیازمندید را فراهم کنیم. شما با مشاهده‌ی عکس و تیزر آثار، کارنامه هنرمندان حاضر ‌در آن‌ها و همچنین خواندن ارزیابی مردم و نقد منتقدان می‌توانید به دید جامعی از محصولات روز ساخته شده در ایران برسید و دست به انتخاب بزنید. همچنین می‌توانید بعد از دیدن هر اثر آن را ارزیابی کنید و نظر و احساس خود را درباره‌ی آن با دیگران به اشتراک بگذارید تا به آن‌ها در انتخاب درست اثر کمک کرده باشید.

تخفیف های مرتبط