به میهن وردپرس امتیاز دهید

میهن وردپرس، ورد پرس فارسی به زبان ساده برای حرفه‌ای شدن

وردپرس نرم‌افزاری تحت وب هست که می‌تواند برای شما یک سایت کامل و جامع راه‌اندازی کند. برترین سیستم مدیریت محتوای جهان که با آن نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین برنامه‌نویسی وب‌سایت ندارید و می‌توانید در عرض پنج دقیقه و کاملاً رایگان سایت خودتان را با آن راه‌اندازی کنید!

میهن وردپرس باهدف ایجاد یک مرجع کامل درزمینهٔ وردپرس فارسی از سال ۱۳۹۴ با یک کوله‌بار تجربه قبلی برای یک شروع تازه پا به عرصه وب گذاشت. ما در میهن وردپرس سعی می‌کنیم به نیازهای شما کاربران عزیز درزمینهٔ کسب‌وکار آنلاین پاسخ دهیم. قصد داریم به شما کمک کنیم تا یک کسب‌وکار اینترنتی پررونق راه‌اندازی کنید.

هدف اصلی ما آموزش وردپرس و راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی به افرادی است که قصد دارند با استفاده از وب‌سایت اینترنتی خود درآمد میلیونی کسب کنند. از بخش دوره‌های آموزشی میهن وردپرس می‌توانید در دوره‌های آنلاین ما شرکت کنید و شما هم از کسب درآمد در خواب لذت ببرید.

علاوه بر این ازآنجاکه به دلیل تحریم‌ها دسترسی ایرانیان به مراجع بزرگ خریدوفروش قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس ازجمله ThemeForest و CodeCanyon میسر نیست و خریدها باید توسط کارت‌های اعتباری بین المللی مانند پی پال و مستر کارت صورت گیرد و از طرفی دیگر قالب‌ها و افزونه‌های ارائه‌شده در این مراکز از زبان فارسی و راست‌چین بودن پشتیبانی نمی‌کنند، میهن وردپرس به‌عنوان یک واسط بین مشتری و این مراکز اقدام به خرید قانونی محصولات وردپرسی کرده و پس از فارسی سازی محصولات، اقدام به فروش آنلاین محصولات در بخش قالب حرفه‌ای وردپرس و افزونه حرفه‌ای وردپرس خواهد کرد.

تخفیف های مرتبط