ویدُوین برای کسب و کارها

به جمع خانواده بزرگ ویدُوین بپیوندید.

ثبت‌نام کسب و کار جدید

ویدُوین برای کسب و کارها

تخفیف گرفتن، حس خوبی به خریدار می‌ده. این که مشتری بدونه که توانسته با هزینه کمتر، خرید بیشتری انجام بده. برای ما ایرانی‌ها، تخفیف گرفتن بخشی از خرید شده. در ویدوین، این امکان برای همه فروشگاه های اینترنتی وجود داره که تخفیفها یشان را به سرعت به دست مخاطبان و مشتریان هدف برسانند. با این کار می‌توانید برای تبلیغات و کسب و کار خود، با قرار دادن یک کد تخفیف، مشتریان مورد نظرتان را جذب کنید، مشتریانی که برای پیدا کردنشان، احتمالاً باید هزینه زیادی پرداخت کنید.

استارتاپ‌ها در ویدوین

کسب و کارهای آنلاین و استارت آپ ها در کشور ما رونق بسیاری دارند و روز به روز هم به تعدادشان اضافه میشه. پیدا کردن بهترین تبلیغات برای استارتاپ‌ها یک دغدغه همیشگیست. محصولی نو آفریده شده، اما مخاطب هدف از وجود آن بی خبر است. شاید به فکرتان برسد هزینه تبلیغات را بالا ببرید و خودتان را بشناسید. اما به جای این کار، روش بهتری را به شما پیشنهاد می‌کنیم. به جای هزینه تبلیغات، روی محصولاتتان تخفیف بگذارید، این کار یکی از بهترین و متداول ترین روش ها بازاریابی استارت آپ ها ست. ویدوین این امکان را به شما می‌دهد که با ارائه انواع تخفیفها، مخاطب خودتان را پیدا کنید و محصول یا خدمات خود را بفروشید. یک هدیه ارزشمند برای مشتری‌ها و یک حس خوب برای خودتان. همچنین با گذاشتن تخفیفهای دوره ای، می‌توانید این اطمینان را کسب کنید که باز هم به شما سر می‌زنند. آنها این لطف شما را فراموش نخواهند کرد و همراه شما خواهند آمد.

در کنار برترین ها

این امکان برای شما فراهم است که در کنار برندهایی مانند دیجی کالا، اسنپ، فیلیمو، گاج مارکت، چیلیوری، تخفیفان، مدیسه و 500 سایت دیگر در ویدوین دیده شوید. اگر محصول یا خدماتی مرتبط با این برندها دارید یا حتی اگر می‌خواهید محصولی متفاوت ارائه بدهید، در کنار این برندها قرار گرفتن بهترین گزینه برای یک استارتاپ است. مشتریانی که ممکن است از هر کدام از این شرکت‌ها خرید کنند احتمالا مشتری شما هم خواهند شد. آگاهی بخشی برند شما از این طریق، ساده تر صورت خواهد گرفت، مشتریان کم کم به شما اعتماد می‌کنند و مسیر خود را پیدا می‌کنید.

مزایای استفاده از سایت "ویدُوین"

ثبت نام رایگان

پروفایل اختصاصی

درج رایگان تخفیف‌ها

امکان درج بنر برای تخفیف ها

جذب کاربر جدید و افزایش فروش

معرفی کسب و کارهای نوپا

ابزاری برای اطلاع رسانی هدفمند تخفیف ها

در صورتی که قبلا کسب و کار آنلاین خود را ثبت کرده اید، می توانید برای درج تخفیف از فرم های زیر استفاده نمایید.

ثبت تخفیف درسایت ویدوین رایگان می باشد.

کد تخفیف چیست؟

کدهای تخفیف "عمومی" فروشگاه های اینترنتی که توسط همه کاربران قابل استفاده می باشند.

ثبت کد تخفیف

پیشنهاد تخفیف چیست؟

هرگونه تخفیف فروشگاه های اینترنتی که روی مبلغ کالا یا خدمات آنها اعمال شده و نیازی به کد ندارد.

ثبت پیشنهاد

رویداد چیست؟

رویداد می تواند یک کمپین، مسابقه و یا اخبار جدید کسب و کار آنلاین باشد، و در عین حال شامل هیچ کد یا پیشنهاد تخفیفی نیز نباشد. یک رویداد ممکن است در نهایت منجر به خرید اینترنتی گردد.

ثبت رویداد