به بیبی پرو امتیاز دهید

بیبی پرو، فروشگاه اینترنتی سیسمونی و اسباب بازی

ایده اصلی بیبی پرو زمانی مطرح شد که طعم مادر شدن را چشیدیم! و با دغدغه های یک مادر برای تهیه مایحتاج فرزندش چه قبل از تولد و چه بعد از تولد آشنا شدیم!
ما دریافتیم که یک مادر باردار و یا یک مادری که تازه نوزادش به دنیا آمده بسیار بسیار به یک همراه نیاز دارد تا مادران یاریش دهد و علاوه بر اینکه راه حل ها و مشاوره های مناسبی در اختیار مادران قرار دهد منبع و مرجع مناسبی جهت پاسخ به سوالات ایشان باشد.
بر همین اساس بیبی پرو؛ مهربان مثل مادر شکل گرفت!

بیبی پرو بزرگترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی, اسباب بازی و محصولات مادر و کودک است که با نگاهی مادرانه و با در نظر گرفتن نیازهای مادر باردار از اولین ماه های بارداری تا پس از زایمان و در زمان پرورش فرزندش، همراه و هم گام با او به برطرف کردن نیازهای مادر و نوزاد می پردازد. در این راستا بیبی پرو یک سبد محصولی گسترده برای مادران باردار و نوزادان دلبندشان در نظر گرفته است. این سبد شامل این موارد است: محصولات مراقبت های بهداشتی (تمامی وسایل مورد نیاز برای تعویض کودک شامل پوشک، دستمال مرطوب، زیرانداز تعویض، محصولات مربوط به شستشو در حمام شامل شامپو سر و بدن، روغن ماساژ، کرم های محافظ پوست و مو، مسواک و خمیردندان و شوینده های لباس کودک)، انواع لباس کودک و نوزاد (لباس دخترانه، لباس پسرانه و لباس نوزاد)، انواع لوازم غذاخوری، بازی و سرگرمی های متناسب با سنین مختلف نوزاد و کودک، محصولات و لوازم ایمنی و مراقبت، ملزومات خواب کودک، محصولات مرتبط با گردش و سفر (ساک حمل کودک، کالسکه و کریر، صندلی ماشین، آغوشی و ساک لوازم) و ملزومات مایحتاج مادر هم در دوران بارداری و هم در دوران شیردهی، از برندهای متنوع و متعدد و شناخته شده جهانی همچون اونت، تامی تیپی، نوبی، ترانکی، تولو، کارترز، پمپرز…. بیبی پرو، هم اینک با بهره گیری از همکاران با تجربه و زیرساخت های اطلاعاتی، امکان تحویل کالا به صورت رایگان برای خرید های بالاتر از 100 هزارتومان را در همان روز در تهران و همان روز تحویل به پست در شهرستان ها فراهم آورده تا بزرگترین مرکز سیسمونی، اسباب بازی و پوشاک نوزاد و کودک در ایران بشمار رود.

نکات خرید از بیبی پرو

  • ارسال رایگان بالای 100 هزار تومان به تمامی نقاط ایران

  • تحویل سریع کالا

  • پاسخگویی آنلاین

  • مشاوره تخصصی

  • مهربان مثل مادر

تخفیف های مرتبط