به داروکده امتیاز دهید

داروکده، بانک تخصصی محصولات داروخانه

"داروکده وب سایت رسمی داروخانه مرکزی جمالزاده است . اولین پایگاه اطلاع رسانی جامع اینترنتی محصولات داروخانه که از مهرماه سال 1388 به صاحب امتیازی آقای مجید خداپرست , تحت نظارت آقای دکتر سید احسان عمادی ( داروساز - مسئول فنی داروخانه مرکزی جمالزاده ) و مدیریت فنی مهندس بابک روکی به منظور اطلاع رسانی و آشنائی هرچه بهتر مصرف کنندگان از محصولات داروخانه راه اندازی گردیده است .
بر طبق آخرین آمار انجمن داروسازان هر فرد ایرانی به صورت میانگین حداقل یکبار در ماه به داروخانه مراجعه میکند . که البته بیشتر این مراجعات غیر دارویی و صرف خرید محصولات بهداشتی و بعضا آرایشی می شود .
داروکده نیز با علم به این موضوع تصمیم به سهل نمودن ارتباط مخاطبان با محصولات داروخانه را دارد . لذا با این هدف وب سایت داروکده اقدام به نمایش و معرفی تمامی محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه در محیط وب نموده است .
مسلما داروکده قصد ارائه و فروش دارو را ندارد , زیرا دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد . اما با راه اندازی این وب سایت امید آن می رود تا مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند.

نکات خرید از داروکده

  • ارسال رایگان به سراسر تهران برای خریدهای بیش از 50 هزرا تومان

  • ارسال نیم بهاء به شهرستان ها برای خریدهای بیش از 50 هزرا تومان

تخفیف های مرتبط