به گیفت آس امتیاز دهید

گیفت آس، خرید هدیه و کادو خاص برای افراد خاص

گیفت آس یک فروشگاه اینترنتی است که در دوبخش فروشگاهی و آموزش فعالیت می کند.

* در بخش فروشگاهی گیفت آس به شما کمک می کند مناسب ترین و خلاقانه ترین هدیه های دستساز را به ازای مناسبتهای مختلف، انتخاب و به عزیزانتانهدیه دهید. کارشناسان و تامین کنندگان ما سعی می کنند با ناب ترین ایده ها در زمینه هدیه و کادو لحظات را برای شما و کسانی که دوستشان دارید به یادماندنی تر کنند.
هدیه های ما همگی اثر دست هنرمندان ایرانی می باشد و توسط خلاق ترین و ماهرترین تولید کنندگان خانگی تولید می گردد، به همین دلیل این هدیه ها مخصوص گیفت آس و فقط برای گیفت آسی های عزیز می باشد.
تامین کنندگان ما سعی می کنند نهایت ذوق و ابتکار خود را برای طراحی و بسته بندی محصولات بکار گیرند تا شما با خیالی آسوده ارسال بسته ها را مستقیما برای افرادی که مد نظرتان است به ما بسپارید. ایده های نو و گستردگی محصولات ما به شما کمک می کند تا از خرید هدیه خود لذت ببرید.

* در بخش دپارتمان آموزش با توجه به حجم درخواستهای شما عزیزان برای یادگیری هنرهای زیبا و منحصربفرد ، به پاس قدردانی از حمایت و همراهی همیشگی شما با گیفت آس و با در نظر گرفتن رسالت ما، که تلاش برای زیباتر کردن زندگی شما عزیزان است، بر آن شدیم تا با بهره گیری از خبره ترین و باتجربه ترین مربیان و مدرسان در حوزه هنر ، زندگی شما را به زیباترین و جذابترین چالش یعنی یادگیری هنر تجهیز کنیم . یک تجربه عالی که بعد از آن می توانید بسیار زیباتر ، شادتر و آرام تر زندگی کنید.
با این آموزشها شما می توانید خالق هدیه های خود باشید و حتی از درآمد دست سازه ها و آثار هنری تان براحتی از نظر مالی مستقل شوید ما نیز برای قدردانی از دستهای پرتوان و ذهن خلاقتان با شما همراه هستیم و به شما عزیزان مژده می دهیم که نه تنها از آموزش های باکیفییت بالا ، بروز با قیمت مناسب و خیلی مواقع رایگان بهره مند می شوید ، بلکه نفرات مورد تایید مربیان و مدیریت می توانند به عنوان تامین کننده با گیفت آس همکاری نمایند.

نکات خرید از گیفت آس

  • پرداخت امن

  • ارسال رایگان برای خرید بالای 100 هزار تومان

  • تضمین قیمت

  • مشاوره رایگان

  • ضمانت اصالت کالا

تخفیف های مرتبط