به مرکوری امتیاز دهید

مرکوری، نخستین اپلیکیشن صدور بیمه‌ نامه کوتاه‌ مدت بدنه

مرکوری اپلیکیشن ارائه‌دهنده‌ی بیمه بدنه‌ی کوتاه‌مدت و هوشمند سفر است. در این اپلیکیشن راننده در ابتدای سفر حق بیمه‌ای مقرون‌به‌صرفه و متناسب با سفر و مدت سفر و مشخصات خودروی خود پرداخت می‌کند و تا انتهای سفر می‌تواند از آن استفاده کند. این حق بیمه، هوشمند محاسبه می‌شود و به ازای افراد مختلف با توجه به مسیر سفر برون‌شهری و درون‌شهری آن‌ها تعیین می‌شود.

بیمه‌نامه موردنظر در کمترین زمان و بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناس بیمه جهت بررسی خودرو و ثبت و صدور بیمه‌نامه انجام می‌شود، چراکه اپلیکیشن مرکوری که ارائه‌دهنده بیمه بدنه‌ی هوشمند و کوتاه‌مدت است، بستری فراهم کرده که شخص می‌تواند از طریق این اپلیکیشن از خودروی خود عکس‌برداری کرده و برای کارشناس بیمه ارسال کند. سپس در کمترین زمان بیمه‌نامه ثبت و صادر می‌شود، این محصول بیمه‌ای در اواسط مهرماه سال جاری به بهره‌برداری عمومی می‌رسد.

مرکوری نخستین اپلیکیشن صدور بیمه‌نامه کوتاه‌مدت بدنه است که بدون نیاز به حضور فیزیکی کارشناس و به‌صورت مجازی بیمه‌نامه را صادر می‌کند. این اپلیکیشن توسط شرکت هرمس شریف و با همکاری و سرمایه‌گذاری بیمه کوثر تولیدشده و به‌زودی به بازار عرضه می‌شود.

نکات خرید از مرکوری

  • راحت و سریع

  • تنها برای شما

  • امنیت و آرامش

  • قیمت گذاری هوشمند

تخفیف های مرتبط