به مترجمها امتیاز دهید

مترجمها، ترجمه تخصصی متن، مقاله، سایت و کتاب

سایت ترجمه آنلاین مترجم ها با نزدیک به 10 سال سابقه کار و با بکارگیری بهترین و مجرب ترین مترجمین، بهترین ترجمه را در کوتاه ترین زمان ممکن به بیش از 10 زبان زنده دنیا ارائه می دهد. سایت ترجمه آنلاین مترجم ها با ارائه خدماتی از جمله ترجمه و چاپ مقاله، ترجمه کتاب های عمومی و تخصصی، ترجمه کاتالوگ و بروشور، ترجمه رسمی، ترجمه تخصصی در تمامی رشته ها، ترجمه همزمان و شفاهی، ترجمه اسناد و مکاتبات اداری و تجاری، ترجمه و پیاده سازی فیلم و نوار صوتی و ترجمه آنلاین سایت ها و ایمیل ها به صورت حضوری و غیر حضوری و با پشتیبانی 24 ساعته در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد.
گروه ترجمه آنلاین مترجم ها از سال 1389 فعالیت خود را آغاز نموده و با ایجاد بانک بزرگ مترجمین با تجربه و متعهد فارسی و با شناسایی و بکار گیری مترجمان حرفه ای در حوزه های مختلف علمی و رشته های تخصصی آمادگی دارد تا ترجمه های شما را در سبکی کاملا حرفه ای ترجمه نماید. انجام ترجمه در این سایت بصورت کنترل شده و با استفاده از فناوری روز کنترل کیفیت ترجمه در جهان انجام می گیرد.
ترجمه در حوزه خود و توسط مترجم متخصص ترجمه گردیده و در مرحله ی بعدی توسط مسئول گروه ترجمه کنترل شده و در اسرع وقت با هزینه ای کم و کیفیتی بالا تحویل می‌گردد.
ترجمه آنلاین انگلیسی به فارسی و بالعکس (فارسی به انگلیسی) یکی از مهم‌ترین و بیشترین نیازهای مخاطبان خدمات ترجمه می‌باشد .سایت مترجم‌ها نیز با همکاری طیف وسیعی از مترجمین با تجربه در زمینه های علمی مختلف و رشته های تخصصی، به صورت شبانه روزی در قالب یک تشکل علمی متخصص در رشته ها به ارائه خدمات آنلاین ترجمه می پردازد .

نکات خرید از مترجمها

  • ترجمه انلاین انواع متون در سریعترین زمان ممکن با کیفیت بالا

  • ترجمه آنلاین مقالات در سریعترین زمان ممکن با کیفیت بالا

  • ترجمه انواع کتب عمومی و تخصصی

  • ترجمه اسناد اداری، متون حقوقی و ترجمه رسمی

تخفیف های مرتبط