به سازیتو امتیاز دهید

سازیتو، سیستم فروشگاه‌ساز حرفه ای و رایگان برای کسب و کارهای کوچک و متوسط

سازیتو یک فروشگاه ساز برای کسب و کارهای کوچک و متوسط است که بدون هیچ هزینه و دانش فنی میتوانید از آن جهت ایجاد و یا گسترش کسب و کار خود استفاده کنید و مشتریان خود را با یک وب‌سایت فروشگاهی زیبا و جذاب تحت تاثیر قرار دهید.

از مزیت‌های فروشگاه ساز سازیتو امکان مدیریت سفارشات، درگاه پرداخت آنلاین، گزارش‌گیری، پوسته‌های متنوع و زیبا و همچنین امکان شخصی سازی پوسته‌ها و بخش‌های مختلف موجود در وب‌سایت است.

با استفاده از بخش ویرایش پوسته در فروشگاه ساز سازیتو، میتوانید تمامی بخش‌های موجود در پوسته را ویرایش، اضافه و یا حذف کنید. پوسته‌های سازیتو در امکانات و قابلیت‌ها تفاوتی با یکدیگر ندارد. بنابراین فقط به زیبایی پوسته توجه کنید و آن را برای فروشگاه آنلاین خود انتخاب نمایید. همچنین تمامی پوسته‌های فروشگاه ساز سازیتو در گوشی‌های مختلف به زیبایی دیده می‌شوند و مشتریان شما بدون هیچ مشکلی می‌توانند در تمامی دستگاه‌ها برای خرید اقدام نمایند.

همچنین امکان اتصال فروشگاه ساز سازیتو به شبکه‌های اجتماعی و مدیریت آنها از طریق پنل فروشگاه یکی دیگر از ویژگی‌های این سرویس فروشگاه سازاست که به صاحبان کسب و کار امکان تجمیع وظایف مختلف را می‌دهد.

با استفاده از فروشگاه ساز سازیتو می‌توانید کسب و کار خود را گسترش دهید و در فضایی جدید با مخاطب‌های گسترده شروع به کسب درآمد کنید.

شما فقط به کاری که دوست دارید انجام بدهید و تهیه محصولات زیبا و جذاب فکر کنید و بقیه کارها را به سازیتو بسپارید. ما در تمامی مراحل به شما مشاوره خواهیم داد و به فروش بیشتر‌ و رشد کسب و کارتان کمک خواهیم نمود.

تخفیف های مرتبط