به یاتای امتیاز دهید

اولین کلینیک ساختمانی ایران

فروشگاه اینترنتی یاتای در سال 1393 در زمینه فروش اینترنتی کالاهای ساختمانی کار خود را آغاز کرد و با به کارگیری استانداردهای جهانی و شیوه‌های نوین فروش آنلاین، هم اکنون در ردیف بهترین‌های فروش آنلاین در زمینه کالاهای ساختمانی می باشد و می‌کوشد تا با جلب رضایت مشتریانش، بیش از پیش به این توفیق دست یابد. در این راستا، افزایش سرعت ارائه خدمات، بررسی کیفی محصولات ارائه شده و تسهیل انتخاب توسط مشتری با ایجاد تنوع و ارائه اطلاعات، ازجمله رویکردهای یاتای در جهت نیل به هدف مشتری مداری بوده است.

این وبسایت به کوشش و ریاست مهندس بابک خاکپوری شکل گرفته است. مهندس خاکپوری با تجربه 30 ساله در زمینه ساختمان سازی و فروش مصالح ساختمان، نیاز جامعه را مبنی بر خرید و فروش آنلاین مصالح ساختمانی را مشاهده نموده و در راستای رفع این نیاز، یاتای را در اختیار شما مصرف کنندگان عزیز قرارداده‌اند.

یاتای از جمله فروشگاههای اینترنتی است که از ابتدای امر برای خدمات رسانی بهتر به هموطنان عزیز با برنامه ریزی مناسب و تکنیک درست عمل کرده است. این شرکت با ارائه خدمات و روش‌های نوین در ارائه محصولات خود به سرعت در بین مصرف کنندگان عزیز محبوب شده و همین تمایل عزیزان به خریدهای مجدد از یاتای موجب شد تا ما در فضای رقابتی موجود با ارائه محصولات با کیفیت‌ بالا و قیمت مناسب، فرهنگ مشتری مداری و رعایت حقوق مصرف کننده را بیش از پیش رعایت نموده و اشاعه دهیم.

ما در یاتای به خرید و فروش خود دقت کافی کرده و همواره حقوق مشتریان عزیز را در نظر گرفته و حتی 10 روز ضمانت بازگشت قرارداده ایم تا با خیال آسوده خرید خود را انجام دهید.

نکات خرید از یاتای

  • ارسال رایگان خرید های بالای ۱ میلیون تومان

  • پرداخت در محل شهر تهران

  • 10 روز ضمانت بازگشت کالا

  • دارای مجوز فروش اینترنتی

تخفیف های مرتبط